ÖVRIGT / Diverse / Tanto 5144060
nr 514 4060
Tanto
ben, Japan [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 mars 2008
kl 16:47:43
400 kr
450 kr
500 kr
1.600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr